Dance For Life
Kalich filozofov - Prehľad víťazov súťaže (2004 - 2014)
Populárna bodovacia tanečno-športová súťaž, organizovaná od roku 2004 v spolupráci s akademickým športovým klubom HK Filozof Bratislava, pod záštitou dekana Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave



2014

Víťazi kategórií
Junior II B STT
Dospelí B STT
Dospelí B LAT
Dospelí A STT
Dospelí A LAT
Pár
Hulovskiyy Arkadiy - Mykytuk Yana
Vlček Filip - Kupcová Veronika
Beinschródt Tibor Márk - Bondár Dóra
Emanuel Moraru - Roberta Horvath
Melichárek Dominik - Brezíková Lucia
Klub / Tanečná škola
Ukraine
FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA
Hungary
Romania
TŠC TŠ KELLER Nové Zámky
2013

Víťazi kategórií
Dospelí C STT
Dospelí C LAT
Dospelí B STT
Dospelí B LAT
Dospelí A LAT
Pár
Kubát Jan - Brázdová Martina
Domian Jakub - Abaffyová Lenka
Tigyi Miloš - Sládečková Linda
Balasz David - Rusanovschi Laura
Tóth Daniel - Povinská Zuzana
Klub / Tanečná škola
Česko
AKADÉMIA TANCA Nitra
AKADÉMIA TANCA Nitra
Rumunsko
TK UNI-DANCE Bratislava
2012

Víťazi kategórií
Dospelí C STT
Dospelí C LAT
Dospelí B STT
Dospelí B LAT
Pár
Kajan Marek - Slezáková Janka
Tóth Dániel - Lakos Katalin
Tigyi Miloš - Sládečková Linda
Tóth Daniel - Povinská Zuzana
Klub / Tanečná škola
TŠK VIVA Nové Zámky
Maďarsko
AKADÉMIA TANCA Nitra
TK UNI-DANCE Bratislava
2010

Víťazi kategórií
Jun II C STT
Jun II C LAT
Dospelí C STT
Dospelí C LAT
Dospelí B STT
Dospelí B LAT
Dospelí A STT
Dospelí A LAT
Pár
Csorba Máté - Csehová Petra
Csorba Máté - Csehová Petra
Feldsam Ladislav - Kortišová Ráchel
Czipri József Gábor - Papp Nóra
Pfeiffer Dániel - Siklósi Szilvia
Opóczki János - Matyóka Nikolett
Vöröš Peter - Oboňová Lucia
Hasznosi Kolos - Gál Szilvia
Klub / Tanečná škola
TŠK VIVA Nové Zámky
TŠK VIVA Nové Zámky
Lučenecké tanečno-športové centrum Lučen
Maďarsko
Maďarsko
Maďarsko
TK UNI-DANCE Bratislava
Maďarsko
2009

Víťazi kategórií
Jun II D STT
Jun II D LAT
Hoby junior
Hoby junior I+II
Dospelí D STT
Dospelí D LAT
Dospelí C STT
Dospelí C LAT
Dospelí B STT
Dospelí B LAT
Dospelí A STT
Dospelí A LAT
Pár
Fundárek Daniel - Vasilčáková Karolína
Csorba Máté - Csehová Petra
Petrula Matej - Prokopovičová Anna Mária
Házy Attila - Somogyiová Kristína
Trafimenkó Vitalij - Juhász Dóra
Csordás Jeno - Tanai Gerda
Ferenc Frederik - Kijovská Ivana
Hancz Patrik - Hancz Bianka
Kravalis Edgars - Truša Anita
Kozsár Gabriel - Karcagi Dalma
Hažlinský Jaroslav - Dudášová Martina
Kravalis Edgars - Truša Anita
Klub / Tanečná škola
TK DANSOVIA Bratislava
Viva Nové Zámky
TK DANSOVIA Bratislav
TK DANSOVIA Bratislav
Maďarsko
Maďarsko
INFINITY - DANCE SCHOOL Prešov
Maďarsko
Lotyšsko
TK SAMBED OZ Rožňava
ALFA DANCE TEAM Košice
Lotyšsko
2008

Víťazi kategórií
Dospelí C STT
Dospelí C LAT
Dospelí B STT
Dospelí B LAT
Dospelí A STT
Dospelí A LAT
Pár
Kluch Ján - Rosinová Lenka
Klimo Dušan - Horváthová Veronika
Hende Máté - Tarr Klaudia Rebeka
Répás Máté - Kulesová Katarína
Hažlinský Jaroslav - Dudášová Martina
Mušinka Lukáš - Chochlíková Kristína
Klub / Tanečná škola
TŠK JUNILEV Levice
KTŠ EURODANCE pri DK ŽSR Zvolen
Maďarsko
Maďarsko
ALFA DANCE TEAM Košice
TK UNI-DANCE Bratislava
2007

Víťazi kategórií
Dospelí D STT
Dospelí D LAT
Dospelí B STT
Dospelí B LAT
Dospelí A STT
Dospelí A LAT
Pár
Orosz Zoltán - Siklósi Szilvia
Pažický Milan - Mlinková Monika
Brešťanský Adam - Chrapeková Diminka
Brešťanský Adam - Chrapeková Diminka
Šandor Matej - Pagáčová Barbora
Cipár Dominik - Martinovičová Patrícia
Klub / Tanečná škola
Maďarsko
TŠK JUNILEV Levice
Extra dance team welcome Trnava
Extra dance team welcome Trnava
Extra dance team welcome Trnava
Extra dance team welcome Trnava
2006

Víťazi kategórií
Dospelí D STT
Dospelí D LAT
Dospelí B STT
Dospelí B LAT
Dospelí A STT
Dospelí A LAT
Senior I STT
Senior I LAT
Senior II STT
Senior II LAT  
Pár
Eliáš Branislav - Hradilová Jana
Kopecký Martin - Dugovičová
Janíček Martin - Pozdechová Petra
Uváček Tomáš - Reiterová Martina
Valíček Tomáš - Halická Denisa
Frimer Dušan - Birošová Mária
Čech Jiří - Čechová Zina
Fekete Jaroslav - Feketeová Judita
Hon Ján - Honová Jaroslava
Hon Ján - Honová Jaroslava
Klub / Tanečná škola
TK UNI-DANCE Bratislava
Karin KST Petan Pezinok
Extra dance team welcome Trnava
Extra dance team welcome Trnava
TK UNI-DANCE Bratislava
TŠK pri TŠ SOUL Prešov
Česká republika
1. TK Senior Bratislava
Olomouc ČR
Olomouc ČR
2005

Víťazi kategórií
Dospelí B STT
Dospelí B LAT
Dospelí A STT
Dospelí A LAT
Seniorcup STT
Seniorcup LAT
Pár
Hudák Michal - Hudáková Floriana
Eliáš Branislav - Hradilová Jana
Božek Szymon - Riedlová Michaela
Božek Szymon - Riedlová Michaela
Hon Jan - Honová Jaroslava
Hon Jan - Honová Jaroslava
Klub / Tanečná škola
TŠ Grácia Michalovce
TK UNI-DANCE Bratislava
Česká republika
Česká republika
Česká republika
Česká republika